O firmie

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES RAZEM Z NAMI!
Zadbamy o jakość Twoich produktów.

Firma powstała w 2000 roku. Początkowo jako laboratorium chemiczne, wykonujące usługowo badania analityczne surowców stosowanych do produkcji karmy dla zwierząt. Rozszerzając działalność badawczą na inne produkty w branży paszowej, firma wprowadziła produkcję przeciwutleniaczy.

Działalność firmy polega zarówno na wykonywaniu analiz chemicznych (badania stosowane), jak i na produkcji preparatów chemicznych.

Firma oferuje kompleksowy serwis kontroli jakości artykułów żywnościowych na etapie produkcyjnym. Tym samym, nie tylko gwarantuje produkty najwyższej jakości, ale dba o zachowanie równie wysokich standardów u swoich Klientów.

Praca nasza opiera się na wzajemnym zaufaniu, a doświadczenie z zakresu wiedzy chemicznej,  laboratoryjnej i analitycznej pozwala nam na prężny rozwój. Laboratorium Chemiczne jest wiarygodnym i solidnym przedstawicielem branży produkcji przeciwutleniaczy. Laboratorium to firma z potencjałem. Kreują go ludzie będący specjalistami w swojej dziedzinie, których cechuje duża elastyczność i otwartość na indywidualne potrzeby Klientów.