Przeciwutleniacze

Sprawdzone przeciwutleniacze syntetyczne

Własna receptura

Firma Labchem w swojej ofercie posiada przeciwutleniacze syntetyczne, które od 20 lat dostarcza do największych producentów pasz, karm dla zwierząt i mączki mięsno-kostnej.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby produkcyjne. Jesteśmy w stanie stworzyć produkt o dowolnej pożądanej zawartości substancji aktywnych.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Nasze przeciwutleniacze doskonale sprawdzają się w produkcji mączek paszowych oraz żywności dla zwierząt. Najpopularniejsze z nich to: Mopanox Extra Efficient, Mopanox Special, Mopanox BHA 24.

Środki te oparte są na sprawdzonych substancjach aktywnych, najczęściej stosowanych w tego typu przeciwutleniaczach, czyli BHA i BHT.

Wszystkie przeciwutleniacze mogą zostać wyprodukowane również w formie sypkiej, jeżeli będzie tego wymagała specyfikacja procesu produkcyjnego. Na życzenie klienta mogą także zostać wyprodukowane z dodatkiem galusanu propylu.

Konkurencyjność

Na tle firm konkurencyjnych wyróżnia nas wyjątkowo krótki czas realizacji. Średni czas dostawy od momentu złożenia zamówienia do dotarcia antyoksydantu do zakładu Klienta oscyluje w granicach od 2 do 3 dni roboczych. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Dzieje się tak dzięki znakomitemu zarządzaniu oraz posiadaniu własnej floty transportowej. Żaden nasz konkurent nie jest w stanie zaoferować na terenie Polski tak szybkich dostaw. Wysoka jakość produktu oraz błyskawiczna realizacja zamówienia to nasz atut.